Organizasyon Şeması

13. Bölge Müdürlüğü ( Hayrullah COŞKUN)

  • 13. Bölge Müdür Yardımcısı-1 ( Özhan ERDANIŞMAN)
    • Havza Yönetimi, İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü ( Hicran ÇOBAN)
      • Havza Yönetimi, İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü Servisi
    • Proje ve İnşaat Şube Müdürlüğü ( Tufan Galip ERDEVECİ)
      • Proje ve İnşaat Şubesi (Gölet ve Gölet Sulamaları)
      • Proje ve İnşaat Şube Müdürlüğü Servisi
    • Barajlar ve HES Şube Müdürlüğü ( Mehmet Emre ÜNAL)
      • Barajlar ve HES Şube Müdürlüğü Servisi
    • İçmesuyu ve Atıksu Şube Müdürlüğü ( Ahmet Ferhat KÖSEOĞLU)
      • İçmesuyu ve Atıksu Şube Müdürlüğü Servisi
    • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Şube Müdürlüğü ( Atilla TURABİK)
      • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Şube Müdürlüğü Servisi
    • Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü ( Soner AKDEMIR)
      • Beton Laboratuvarı Mühendisliği( - )
      • Kalite Birim Temsilcisi( - )
      • Kimya Laboratuvarı Mühendisliği( - )
      • Mikrobiyoloji Laboratuvarı Mühendisliği( - )
      • Yapı Malzemeleri Laboratuvarı Mühendisliği( - )
      • Zemin Laboratuvarı Mühendisliği( - )
      • Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü Servisi
    • Hidroelektrik Enerji Şube Müdürlüğü ( Hüseyin Asım GÜNAYDIN)
      • Hidroelektrik Enerji Şube Müdürlüğü Servisi
    • Elektromekanik ve Teçhizat Şube Müdürlüğü ( Ramazan GÜLER)
      • Elektromekanik Teçhizat Şube Müdürlüğü Servisi
    • Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü ( Halit NAMDAR)
      • Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü Servisi
      • Coğrafi Bilgi Sistemleri Başmühendisliği( - )
    • Personel Şube Müdürlüğü ( Burhanettin DOĞAN)
      • Personel Şefliği ( Arzu ÖZŞENOL)
      • Özlük İşleri ve Tahakkuk Şefliği ( Rıza YETKİN)
      • Eğitim Şefliği( - )
      • Çalışma İlişkileri Şefliği ( Mehmet ELÇİ)
      • Hizmet İçi Eğitim Merkezi Şefliği( - )
  • 13. Bölge Müdür Yardımcısı-2 ( Tuncay AYKAN)
    • Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü ( Hasan Hüseyin ÖZ)
      • Etüd ve Maliyet Başmühendisliği ( Nacittin ÖZCAN)
      • Merkez Atölye Başmühendisliği ( Umut ÖLMEZ)
      • İdari İşler Şefliği ( Hatice AYDEMİR)
      • Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü Servisi
      • İkmal Başmühendisliği ( Mahmut Burak ERTURAN)
      • Makina İşletme Başmühendisliği ( Selçuk ÖZTÜRK)
    • İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü ( Dr. Selami GÖLBAŞI )
      • İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü Servisi
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği( - )
      • Bakım Onarım Başmühendisliği( - )
    • Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü ( Hadice AKDEMİR)
      • Etüt ve Değerlendirme Başmühendisliği( - )
      • Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü Servisi
      • Malzeme Ocakları Teknik Şefliği( - )
    • Arazi Toplulaştırma ve Tarla içi Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğü ( Furkan YAZICIOĞLU)
      • Arazi Toplulaştırma ve Tarla içi Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğü Servisi
    • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Dinçer AKDENİZ)
      • İç Kontrol ve Yönetim Sistemleri Şefliği ( Lale KUTLU DOĞAN)
      • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü Servisi
      • Alacak Takip Şefliği( - )
    • Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü ( Remzi CENGİZ)
      • Sosyal İşler Şefliği ( Özgül GÜNEŞ)
      • Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü Servisi
      • Bölge Tabipliği ( Emrah KÜÇÜKBOZBEY)
      • Genel Evrak ve Arşiv Şefliği ( Yusuf TUĞRUL)
      • Tanıtma ve Halkla İlişkiler Şefliği( - )
      • Koruma ve Güvenlik Şefliği( - )
    • Hukuk İşleri Müdürlüğü ( Muhammer ÇELİK)
      • Hukuk İşleri Müdürlüğü Servisi
    • Muhasebe Şube Müdürlüğü ( Elif KALAYCI)
      • Tahsilat Şefliği( - )
      • Sermaye Giderleri Şefliği( - )
      • Cari Giderler Şefliği( - )
      • Muhasebe Şube Müdürlüğü Servisi
  • 13. Bölge Müdür Yardımcısı-3( - )
  • 13. Bölge Müdür Yardımcısı-4( - )
  • Alanya Projeleri Başmühendisliği ( Ali Osman ASLAN)
    • Alanya Projeleri Başmühendisliği Servisi
  • 17. Sondaj Şube Müdürlügü ( Mustafa İLHAN)
    • Sondaj Şubesi
    • 17. Sondaj Evrak Servisi
  • 131. Şube Müdürlüğü ( Erhan DEMİRCİOĞLU)
    • Harita ve Kadastro Başmühendisliği ( Mevlüt ÇETİN)
    • Proje ve İnşaat Başmühendisliği ( - )
    • İşletme ve Bakım Başmühendisliği ( )
    • Makine İmalat ve Donatım Başmühendisliği ( İsmail KÜÇÜKDEMİR)
    • İdari İşler Şefliği ( Muhammet AKTAN)
    • Etüt ve Plan Başmühendisliği ( Özgür DEMİR)
  • 132. Şube Müdürlüğü ( Gökhan CEBECİ)
    • 132. Şube Müdürlüğü Evrak Servisi
    • 132. Şube Müdürlüğü Servisi
    • Etüt ve Plan Başmühendisliği( - )
    • Makine İşletme Başmühendisliği( - )
    • İkmal Başmühendisliği( - )
    • Atölye Başmühendisliği( - )
    • İşletme ve Bakım Başmühendisliği( - )
    • İdari İşler Şefliği( - )
  • 133. Şube Müdürlüğü ( Mehmet ŞEN)
    • 133. Şube Müdürlüğü Servisi
    • İdari İşler Şefliği ( Gizem KURUCU)
    • İkmal Başmühendisliği( - )
    • Etüt ve Plan Başmühendisliği( - )
    • Proje ve İnşaat Başmühendisliği( - )
    • Makine İşletme Başmühendisliği( - )
    • Atölye Başmühendisliği( - )
    • İşletme ve Bakım Başmühendisliği( - )
  • Antalya-Manavgat Ovası İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü ( Şevki AVCI)
    • AMO İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü Servisi
    • İkmal Başmühendisliği( - )
    • İdari İşler Şefliği ( Mevlüt KÖSE)
    • AMO Evrak Servisi
  • Antalya-Serik Ovaları İşletme Bakım Başmühendisliği ( Ali Can DEMİRAL)
    • ASO İşletme ve Bakım Başmühendisliği Servisi
    • İdari İşler Şefliği( - )